Cześć, drogi czytelniku! Nazywam się Patryk Lotzwi i jestem programistą. Moim głównym zamiłowaniem jest web development, co nie znaczy że nie lubię przykodzić przy innych rzeczach. Co do technologii to preferuję .NET, ale staram się nie zamykać na inne środowiska. No dobra, tyle o fachu, a co robię w czasie wolnym? Uwielbiam oglądać seriale, zwłaszcza serie związane z Marvelem i DC (Arrow, Flash). Jak to na geeka przystało, czytam literaturę fantasy i sci-fi, ale nie pogardzę dobrym filmem akcji z Jasonem Stathamem. Lubię też pograć na konsoli w gry z dobrą fabułą i przyjemnym gameplayem (Wiedźmin 3). Poza tym elektronicznym światem nie odmówię wyjścia na piwo lub nocnego maratonu z planszówkami.

Na tym blogu będę zamieszczał informacje związane z moim projektem Nocturno. Jest to system CMS napisany w ASP.NET Core 1.0. Pokażę jak stworzyć rozbudowany system używając nowoczesnych narzędzi webowych. Nie zabraknie także postów na inne tematy, zarówno technologiczne jak i te o życiu.

Mam nadzieję że czas, który spędzisz czytając moje wypociny będzie dla ciebie owocny, że znajdziesz tu odpowiedzi na nurtujące Cię pytania lub może nawet coś Cię zainspiruje. Zapraszam zatem do lektury 🙂

Share